top of page

Įsisąmoninimu (ang. Mindfulness) ir atjauta grįsti mokymai streso valdymui ir sąmoningumui

10-08, an

|

Utena

Kviečiu stabtelėti ir į save, savo gyvenimą pažiūrėti naujoko žvilgsniu bei išmokti pasirūpinti savimi su atjauta ir geranoriškumu.

Registracija uždaryta
Žiūrėti kitus renginius
Įsisąmoninimu (ang. Mindfulness)  ir atjauta grįsti  mokymai streso valdymui ir sąmoningumui
Įsisąmoninimu (ang. Mindfulness)  ir atjauta grįsti  mokymai streso valdymui ir sąmoningumui

Laikas ir vieta

2024-10-08 17:30 – 20:00

Utena

Apie renginį

APIE MOKYMUS 

Mokymai grįsti dėmesingo įsisąmoninimo (ang. Mindfulness)  intervencijomis streso įveikai, nerimo ir depresijos prevencijai ir atjauta grįstam gyvenimui.  Mokymu pagrindu yra "Dėmesingu įsisąmoninimu (ang. Mindfulness) grįsta streso valdymo programa (angl. Mindfulness-based stress reduction, MBSR) sukurta  prof. med.m. dr. Jon Kabat-Zinn (Masačusetso universitetas, JAV). Šios programos pagrindu yra įvairios savireguliacinės meditacinės praktikos (formalios ir neformalios), kurių ištakos slypi budizme,  skirtos dėmesingumui, įsisąmoninimui  lavinti. Pasak dr. Jon Kabat-Zin, įsisąmoninimo praktika yra esminė meilės išraiška. Tai reiškia, jog atjauta ir atjauta sau yra kilusi iš įsisąmoninimo šaknų". 

Praktikos adaptuotos “vakarietiškam” šių laikų žmogui,  jų efektyvumas pagrįstas daugybe mokslinių tyrimų. Dėmesingas įsisąmoninimas (angl. Mindfulness) jau keletą dešimtmečių sparčiai populiarėja ne tik medicinoje, sporte, švietime, bet ir verslo aplinkoje: Google, Intel, Apple, Nike ir kitos lyderiaujančios kompanijos įtraukia tai į  savo mokymo programas. Pastaraisiais metais mindfulness praktika tapo ypač  populiari, jos įtaka mažinant stresą bei nerimą  moderniose visuomenėse pakurstė pasaulinį susidomėjimą gilesniu jos suvokimu.…

Bendrinti šį renginį

© 2022 Atvira širdimi by Jurgita Zabulytė Kupriūnienė Visos teisės saugomos

bottom of page